رایزنی با فرماندار کنگان جهت تخصیص اعتبارات بیشتر به حوزه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر
سه شنبه, 10 مرداد 1396 ساعت 09:05

رایزنی با فرماندار کنگان جهت تخصیص اعتبارات بیشتر به حوزه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در نشستی که مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر با فرماندار کنگان داشت رایزنی در خصوص تامین اعتبار استانی از جانب فرماندار کنگان به شهر سیراف انجام شد.

 

به گزارش میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر در جلسه ای که روز دوشنبه 26 تیر96  با حضور مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر و جمعی از کارشناسان  این اداره کل و آقای عبدالنبی یوسفی فرماندار محترم کنگان در محل فرمانداری شهرستان کنگان تشکیل شد به آغاز روند ثبت جهانی شهر سیراف براساس دستورالعمل یونسکو پرداخته شد.
امیرزاده در خصوص این مبحث گفت: امیدواریم بتوانیم با انجام اقدامات لازم، این شهر بسیار مهم و گنجینه تاریخی ارزشمند استان بوشهر و البته کشور را به ثبت جهانی برسانیم.
وی در خصوص جذب اعتبار نیز اضافه کرد: در تلاشیم تا با رایزنی و همکاری فرماندار محترم کنگان اعتبار ملی و استانی لازم را تامین نماییم.
در ادامه جلسه در خصوص مرمت آثار تاریخی شهر سیراف از جمله قلعه نصوری و همچنین تجهیز و تعمیر نمایندگی اداره میراث فرهنگی و خانه صنایع دستی در شهرستان کنگان جهت افتتاح در سال جاری که یکی از مراحل اولیه و ضروری جهت انجام مراحل ثبت شهر سیراف است صحبت شد و در این خصوص فرماندار کنگان از تلاش برای تامین و اختصاص اعتبار لازم در این خصوص خبر داد.

خواندن 591 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

ارتباط با ما

آدرس: بوشهر - انتهای خیابان گمرگ - عمارت کازرونی

صندوق پستی: 3637-75135

تلفنخانه:07733327280

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی برای اطلاع از آخرین مطالب سایت، در خبرنامه عضو شوید.